Útvonalterv és útvonaljelentés Haut Cantal / Puy Mary - Le Claux / Le Falgoux
© www.leclaux-puymary.com
Mesterséges pálya | Állapot | km | ||
---|---|---|---|---|
Eylac / Col de Serre
Klasszikus/Skating
|
- |
4 km
-
|
||
Le Cirque / Col de Serre
Klasszikus/Skating
|
- |
6,9 km
-
|
||
Liaison Col de Serre - Lascourt
Klasszikus/Skating
|
- |
9 km
-
|
||
Le Giraldès / Lascourt
Klasszikus/Skating
|
- |
2,3 km
-
|
||
Les 3 Pierres / Lascourt
Klasszikus/Skating
|
- |
2,8 km
-
|
||
Bragouse / Lascourt
Klasszikus/Skating
|
- |
4,2 km
-
|
||
Les Cézeins / Lascourt
Klasszikus/Skating
|
- |
5 km
-
|
||
Liaison Lascourt - Col de Serre
Klasszikus/Skating
|
- |
9 km
-
|
||
La Garde / Pont des Eaux
Klasszikus/Skating
|
- |
2,6 km
-
|
||
Abbatial / Pont des Eaux
Klasszikus/Skating
|
- |
4,6 km
-
|
||
Hozières / Pont des Eaux
Klasszikus/Skating
|
- |
7,5 km
-
|
||
Roche Noire / Pont des Eaux
Klasszikus/Skating
|
- |
5,7 km
-
|
||
Roc du Merle / Pont des Eaux
Klasszikus/Skating
|
- |
6 km
-
|
A legnépszerűbb sífutó régiók
- Lus la Croix Haute - Lus la Jarjatte
- Chamonix - Argentière
- Champagny-en-Vanoise
- Monts Jura - La Vattay / Valserine
- Les Saisies
- Les Houches - Chavants - Plateau du Prarion
- La Plagne
- Abondance - Lac des Plagnes
- Bramans - Le Verney - Le Planay / Val d´Ambin
- Les Arcs - Bourg Saint Maurice
- Courchevel
- Val d'Isère
- Autrans Méaudre
- La Rosière
- Nâves
- Corrençon en Vercors / Villard de Lans
- Alpe d'Huez
- Haut Giffre
- Monolithe
- Col de Porte - Chamechaude / Le Sappey - Saint-Hugues